Więcej
  Komentarze
  A obok kamienica w stylu IV RP.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  ładne :)
  już oceniałe(a)ś
  14
  2
  Ale się obudziliście , ta kamienica stoi już 5 lat albo i więcej.
  @gwiezdnewojny19 Kamienica owszem, ale 5 lat temu i więcej wyglądała paskudnie, a jedynym elementem łagodzącym złe wrażenie były napisy na zamurowanych oknach "okna przeniesione na Tuwima ileśtam" :-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @chateau Ona już ok 5 lat temu była odnowiona
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @gwiezdnewojny19 Możliwe, że czas płynie szybciej niż mi się wydaje, ale sprawdzę daty na zdjęciach. Stay tuned ;-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @chateau 2009. Ten świat pędzi zbyt szybko :(
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Stary Rynek" jest w Poznaniu. We Wrocławiu jest po prostu Rynek.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  observerze32 - ty chyba gw nie czytasz - gazeta promuje kibiców marzących po murach tak jak płaszczak kampanię przeciw homofobii...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No i super, można? Można! Wygląda to znacznie lepiej niż te paskudne kloce remontowane za miliony i malowane na różowo. Paskudny kloc to np. kamienica obok, nawet jak w nią włoży wspomniane miliony i tak będzie wyglądać jak kloc - wielki i ciężki. No ale pewnie zabytek więc nie do ruszenia.
  już oceniałe(a)ś
  3
  5
  .. i wszystko oczywiscie ze sredniej krajowej ...
  @kaczynski7 na pewno nie za pińcet plus. zazdrość to paskudna wada
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @kaczynski7 na pewno nie za pińcet plus. zazdrość to paskudna wada,
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie podoba mi się. Łódź to nie Londyn, kamienica pasuje do ulicy jak pięść do nosa. Dziwi mnie, że historyk sztuki zamiast szanować historyczną materię robi z tego kupę i jeszcze się chwali takie działania. To jakiś nonsens, obłęd.
  @renn.ie77 Gdyby to był zabytek, nikt by go nie niszczył. Proszę najpierw sprawdzić dokumenty, później wypisywać bzdury. Obłędem jest bycie niedouczonym oszołomem.
  już oceniałe(a)ś
  7
  4
  @renn.ie77 warto by było sprawdzić jeszcze jak budynek wyglądał przed remontem. ta "historyczna materia" to była zwykła rudera, nadawała się tylko do wyburzenia, panie znawco.
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  @siepodoba Obłędem a może raczej chamstwem jest tak personalnie kogoś atakować. To mogła być i rudera a nawet szopa, chodzi o to że ta 'londyńska' kamienica do niczego tam nie pasuje. Po prostu. Jesteśmy w Lodzi a nie w Londynie. Skoro odnowiono kamienicę, to należało ją odnowić zgodnie ze stylem kamienic w tej okolicy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @siepodoba Nawet gdyby za grube miliony postawiono tam złotego cielca, który pasowałby do tej ulicy jak pięść do nosa, to też bym to napisała. Do historycznej zabudowy tej ulicy pasuje to jak pięść do nosa. Po prostu. Gdybyśmy żyli w normalnym kraju, to nie byłoby możliwe. U nas na każdym kroku spotyka się kupę pasującą do otoczenia jak pięść do nosa, wszystko jest pstrokate, brak jakiegoś zamysłu, pomysłu, planu, brak nadzoru. Dlaczego? Bo wolnoć Tomku w swoim domku, Polacy nie szanują tego, że przestrzeń publiczna jest wspólna. Pisząc historyczna materia mam na myśli budynki sąsiadujące, dalsze i bliskie. Kiedy człowiek wstawia budynek niepasujący do reszty w środek zabudowy, to nie psuje wyglądu jednego budynku ale wygląd całej ulicy. Szkoda, że tego nie rozumiesz.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @renn.ie77 sama jesteś kupa. zawiści.i gó... się znasz.gdzie masz tam historyczną zabudowę?! byłas tam w ogóle?!
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @renn.ie77 rozumiem to lepiej od ciebie, zdziwiłabyś się.żeby się wypowiadać w ten sposób należy przynajmniej mieć jakieś wykształcenie w tym kierunku. pojęcia nie masz o czym piszesz.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @renn.ie77 A odnośnie tej twojej "historycznej materii"-jakby wszyscy byli tacy tępogłowi jak ty , to podwórzowe sracze byłyby zabytkami i chodziłabyś nadal na podwórko. a chamska jesteś ty, pisząc o tym, że czyjś wysiłek jest 'kupą". twoim jedynym wysiłkiem jest zianie jadem zazdrości. zarób i kup sobie kamienicę, może ci ulży. a skoro tak dbasz o styl "kamienic" dookoła, wystąp z wnioskiem o wyburzenie EC1
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @siepodoba Ciekawe tylko dlaczego realizacja podoba się i konserwatorowi miejskiemu i wojewódzkiemu. ty jesteś od nich lepszym fachowcem, nie?
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @siepodoba Na razie jesteś tu jedyną osobą, która mało nie zesra się ze złości i zieje agresją, kochanie. Nie zachłyśnij się tymi wykrzyknikami, mogą ci naprawdę utkwić w przełyku. Nie chciałabym być powodem twojego śmiertelnego zejścia, choć przyznam zabawne jest to jak się nabzdyczyłeś. Patrząc na wszelkie blamaże konserwatorów wszelkiej maści to kto wie, może i jestem lepszym fachowcem? :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @renn.ie77 głupia jesteś i tyle. sama się nabzdyczasz i masz się za znawcę. i nie jestem dla ciebie "kochanie". fuj!
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @siepodoba Stary, smieszny jesteś. Wyraziłam swoje zdanie, niepochlebne, ale mam do niego prawo. Uzasadniłam dlaczego jest takie a nie inne. Nie zaatakowalam personalnie nikogo, a twoje zachowanie jest żałosne.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1