Więcej
  Komentarze
  Smog był, ale zdjęcia to akurat żaden dowód. Takie zdjęcie z jakimś teleobiektywem np. ogniskowa 300mm można zrobić przez całą zimę w słoneczny dzień.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Smog jest. Ale po co jeszcze rozpylane są chemtraile?
  @ekrudydref Zobacz się z Antkiem,on wie coś na ten temat.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @andi.11111 Szyszko chyba bardziej miarodajny będzie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wszystkim uważającym że smog to propaganda proponuję wyjść na miasto i oddychać pełną piersią. Udowodnijcie wszystkim że się nie mylicie.
  @r.a.f5 To nie tak. Smog jest faktem, tylko cała reszta niekoniecznie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  IMHO lansowana przez Panią Prezydent i wprowadzona idea spowolnienia ruchu wraz z "inwestycjami" drogowymi zaczyna przynosić rezultaty. Brawo Hanno Zdanowska!
  @wassercug_fajwel Bla, bla, bla... Za emisję smogu samochody odpowiadają w 6-10%.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @wasiliuk klamstwo. Niestety ale minimum 20% to samochody a w przypadku niektorych najbardziej trujacych pylow spaliny, okruchy tarcz hamulcowych, czy opon to zdecydowana wiekszosc. Pamietajmy wiec i wszyscy posypny glowy popiolem bo tylko redukcja palenisk wraz z ograniczeniem ruchu samochodow ochroni nasze zdrowie i zycie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @simplecity słyszałem w radio ciekawą wypowiedź, że gdyby Paryż przenieść do Polski (razem z ludzką mentalnością) a Warszawę do Francji... to w "Polskim Paryżu" by był smog o wiele większy niż obecnie w Warszawie a w "Francuskiej Warszawie" powietrze by było czyściutkie. Dlaczego? Bo smog = szerokość geograficzna + węgiel. Jeśli w Paryżu temperatura by spadła na 2 tygodnie do -15 stopni, to by nie było go widać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @simplecity Kłamstwem jest to co ty rozpowiadasz. Moje dane są weryfikowalne (google is your friend), a twoje? Twoje to bełkot laika - te pierdoły o okruchach tarcz hamulcowych są dowodem, ze pleciesz atechniczne bzdury. Czas się douczyć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lepetitprince W Paryżu coś takiego jak "piece" nie istnieje, tam wszędzie i od dawna jest centralne ogrzewanie, dlatego żadnego smogu nie ma. W Polsce jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie, zanim wszystkie kopciuchy z miast znikną. Zamiast na idiotyczne zwężanie ulic, pieniądze powinny iść na podłączenie WSZYSTKICH budynków w mieście do systemu c.o.!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Norma na PM10 przekroczona 6 krotnie, PM 2,5 nawet 12 krotnie. W ostatnich dniach mamy gorsze powietrze od Krakowa i Warszawy, ale widzę, że łodzianom świetnie się oddycha. Powodzenia!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Redaktorze trzeba było obiektyw wyczyścić.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak zrobić zdjęcie jak powyżej. Bierzesz lustrzankę z obiektywem 150 - 300, ustawiasz na 300, zdjęcie robisz z Widzewa i fotografujesz Retkinię. Następnie wycinasz fragment taki że pyłek na matrycy który jest wielkości 1mm wyglądaj jak 5zł... Nie ma że boli w środku lata masz piękny "smog" Panie Tomaszu Stańczyk... weź się Pan lepiej za fotografię makro...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I dziwić się, że łodzianie tyle piją? Trzeba to jakoś zneutralizować
  już oceniałe(a)ś
  0
  0