Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pierwszy polski polityk który głośno chciał referendum za/przeciw Polexitowi był Grzesiu Schettino. 24.04.2016 cytat z Tygodnika Powszechnego powtórzony przez tego samego polityka u pani Olejnik w wywiadzie radiowym: „... Jeśli PiS będzie kontynuował swoją antyeuropejską politykę, wezwiemy do referendum. Tak, by Polacy mieli szansę potwierdzić, że chcą być częścią Unii. Referendum będzie najlepszą odpowiedzią na to, co psuje PiS ...” – mówił Grzegorz Schetyna źródło cytatu: www.tvp.info/25099748/schetyna-chce-referendum-nie-ma-zgody-na-wyprowadzenie-polski-z-ue
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  poparcie unii to nie oznacza robienie komuś gały i zgadzanie się na wszystko. Juz raz ruskim robiliście, chcecie zmienić sobie tylko partnera?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Łódzka Gazeta Wyborcza słabo pracuje dla wolności i demokracji. Niefajna redakcja.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  40 zdjęć, wciąż te same osoby, słabiutka frekwencja, śpiewa Uniwersytet Trzeciego Wieku, brawo
  @kubianna Młodzi ludzie manifestują swoje przywiązanie do Unii Europejskiej w inny sposób... choćby studiując czy pracując w państwach wspólnoty. Dlatego porzuciłbym narracje jakoby tylko osoby 50+ były ostoją wartości europejskich. Ludzie z tych roczników są po prostu przyzwyczajone do takiej formy prezentacji swoich poglądów. Nauczyli się jej jeszcze wtedy kiedy mieli po 20-30 lat i protestując przyczynili się do tego, że nie żyjemy teraz w komunie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czemu nigdy nie ma Hanny Zdanowskiej? Na absolutnie żadnym marszu, proteście? To jak to w końcu my jestesmy murem za Hanką a ona murem za nami?
  @michalinka za murem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niepotrzebnie pokazujecie tablice z Sojuszem. Ci, co tam przyszli, na pewno nie chcieli popierać żadnej partii, lecz zademonstrować sympatię dla UE. To prawda, że - formalnie rzecz biorąc - to lewica wprowadziła Polskę do Unii, ale nie ma prawa zawłaszczać tej rocznicy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  pajace, co was tak mało??
  @dmx777 Bo do Warszawy na manifestację prounijną pojechaliśmy pisczłowieku ! :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @dmx777 Mało, ale na was wystarczy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @dmx777 Bo Ty nie przyszedłeś.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @dmx777 znikaj, pajacu!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @dmx777 pajace :) po co wyszliscie?:)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @dmx777 Bo jeszcze nie zawłaszczyliście całej wolności?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0