Więcej
  Komentarze
  No czemu nie kasujecie reszty komentarzy ludzi którym nie podoba się ten badziew połączony z klasyką. Styl NeoKlasycznoHipserski
  @lepetitprince Czemu zachowujesz się jak idiota?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Urbanistyczna pomyłka i architektoniczny NRD-owski prowincjonalizm. Chociaż w porównaniu z koncepcją którą pokazano na łamach GW to i tak jest Duuuużo lepiej.
  @józef wielki Józiu, ty jako niekwestionowany autorytet w rozpoznawaniu NRD-yzmu... A nie, zaraz, jaki autorytet? Czym się różnisz od wiejskiego głupka?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Brawo! Dziękuję jako Łodzianin.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  zapomniałem dodać, że oprócz tego ohydnego kurnika biurowiec jest wspaniały.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ten kurnik na samej górze jest ohydny.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Iluż tu mamy fachowców! :-)))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Rzeczywiście z zewnątrz ta fabryka w połączeniu z resztą jakoś nie pasuje do siebie, co innego wewnątrz, jest fajnie.Nie przesadzałbym,że jest tragicznie, dla mnie poprawnie ale szału nie ma.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  och, dlaczegóż nie pokazujcie tej ohydy z perspektywy - trzy bryły bez wspólnego mianownika, jsk słusznie pisze lepetiteprince stara fabryka dosłownie przywalona ogromną bryłą biurowca powyżej i przysłonięta dodatkowo tym czymś z przodu, już lepiej było po prostu zburzyć fabrykę i postawić coś nawiązującego do modernizmu kamienicy po drugiej stronie ulicy, niż stawiać taką maszkarę - zniszczony bezpowrotnie potencjalnie ładny fragment miasta i te ogrody na dachu...wow! jak hipstersko, jak ekologicznie...przy plus 30 w cieniu też tam ktoś ma siedzieć? w słońcu? na tych krzesełkach? to jak ten plac zbaw w pewnym apartamentowcu w centrum - na dachu wśród betonu, w pełnym słońcu... rozumiem, że projektanci nie byli dłużej na placu zabaw, ba, pewnie nie mają bachorów, a tu - nie spróbowali posiedzieć w słońcu jak przedwczoraj...
  @nekaj Naprawdę trudno się zdobyć na polemikę przy takim poziomie bzdur jakie zmieściłeś w jednym poście. Biurowiec uważam, że jest wspaniały. Kształt narożnika fajnie się wpisuje w otoczenie. Fabrykę lepiej wyburzyć? Taaa, i co jeszcze? Ogrody na dachu też Ci przeszkadzają, bo martwisz się co będę robić ludzie w 30-stopniowe upały? Czy to aby na pewno Twój problem? Ile jest takich dni w roku? Bezpowrotnie zniszczony fragment miasta?! Pusty śmiech mnie ogarnia jak czytam takie brednie. Byłeś tam kiedyś przed przebudową czy tak se piszesz dla hejtowania?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mikro_klik niestety nie wpisuje się, za niski od frontu , za wysoki w głebi, , wygląda jak nagrobek na cmentarzu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0