Więcej
  Komentarze
  Bardzo ładnie wygląda :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przędzelniana 91 leży poza posiadłem Ks. Młyn. Granicą jest ul. Milionowa. Dom stoi na Ślezingu czyli Ślązakach.Ta enklawa powstała około 1825r.dla potrzeb Wendischa. Osadzono tam tkaczy i prządków.Wtedy też obecna ul. Przędzelniana na odcinku od Zarzewskiej(obecnie Przybyszewskiego) do ul Granicznej(ob.Fabryczna) zwała się ul. Ślązaków.
  @j2_4 Niestety to jest kolejny tytuł / artykuł napisany przez nie znającego miasta redaktora... Ostatnio było o łódzkim OSIEDLU Łódź-Górna...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tytuł mylący; czy nie celowo? na Księżym Młynie mnóstwo kamienic czeka na remont a w mediach propaganda jakoby coś wielkiego tam się działo - nie, nieprawda, zaledwie kilka wyremontowanych kamienic (no, ile konkretnie?) i trwający remont budynku po szkole (to warto pochwalić) a jednocześnie poniszczona zieleń (wydano na nią dużo pieniędzy).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Zabytkowy dom na Księżym Młynie odbudowany deska po desce. Zobacz odnowione wnętrza [ZDJĘCIA]" Przędzalniana 91 to NIE JEST Księży Młyn! Jeśli chodzi o zabytkowy dom, to jest to teraz perełka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1