Więcej
  Komentarze
  Wniosek - uczcie się języków obcych a resztę tylko na zaliczenie. :)
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  Samsung jedna trambambula na 100 pracowników? Będzie jatka!
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  "Przyjrzyjmy się, kogo szukają inwestorzy?" A przy okazji zmontujmy przeklik z 6 zdjęć i paru zdań, zwiększając liczbę odsłon strony (i wyświetleń reklam) sześciokrotnie.
  @Gość: życzliwy reklamy? a co to takiego? polecam wtyczki blokujące reklamy na stronach ;] Opera - AdBlock
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niech w czasie rekrutacji koniecznie robią też dyktando z języka polskiego. Bo 90% tych absolwencin to nawet polskiego dobrze nie zna.
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  Tytuł tego artykułu świadczy o stopniu frustracji Łodzian. Czarny budynek jawi się jak wyspa zamożności w otaczającej beznadziei i szarości....
  już oceniałe(a)ś
  10
  7
  Co to są "loga"? Nie chodzi czasami o nieodmienne "logo"?
  już oceniałe(a)ś
  7
  5
  A swoją drogą ciekawe kto zapłacił za ten artykuł....
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  no Polacy - sprzedaliście swoje więc teraz pracujcie u innych. a za jakiś czas będziecie też mieszkać u innych, nie u siebie :)
  @kwikkwak konkluzja - wroc komuno! marzy sie praca u Marchlewskiego, to bylo to, i na swoim :) jako rdzenny lodzianin wiedzialem, ze to miasto przywiazane do poprzedniego systemu ale, ze taki beton...
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  no jeżeli Ty widzisz tylko dwie opcje: zagraniczne firmy lub komuna to powodzenia. widać mózg wyprany i już po skrajnościach lecisz :) powodzenia za parę lat gdy już zagraniczne firmy się wyprowadzą :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  @kwikkwak jesteśmy Europejczykami, pracujmy tam, gdzie jest nam dobrze! Skoro Polskiego nie ma to co, mam nie pracować, bo to u obcych ... To nie obcy, to ludzie!!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @Gosc: dzw Nic nie zrozumiales z wpisu przedmowcy...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gosc: dzw Bardzo slusznie - z ta roznica, ze "u obcych" nalezy pracowc w ICH kraju, gdzie swoich pracownikow traktuja jak ludzi. Bo jesli sie pracuje w kraju kolonialnym, to jest sie traktowanym jak smiec. Tu krotka refleksja historyczna - od 20 lat polskie wladzy zachecaja zagranicznych inwestorow tymi slowy: "Przyjezdzajacie do nas, tu jest tania i wykwalifikowana sila robocza!". No to jesli polska wladza stawia swoich obywateli w pozycji zabiedzonych desperatow, to trudno oczekiwac, zeby zagraniczny przedsiebiorca ich szanowal. I tak to sie toczy od 20 lat, i sie NIE ZMIENI. Tak to jest, jak sie zniszczy wlasny potencjal gospodarczy, pozbawiajac sie w ten sposob jakichkolwiek kart przetargowych w negocjacjach. A 1500 PLN zarobionych pod logo HP czy innej "mocnej marki" to nadal tylko nedzne 1500 PLN.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0