Koncert w Akademii Muzycznej, a może na srebrnym ekranie? Sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w poniedziałek (2 marca).
REKLAMA
Koncert Justina Biebera w Łodzi w 2013 r. Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Wyborcza.pl
1 z 6
Sto lat
Justin Bieber ma 21 lat! Z tej okazji Multikino Silver Screen (al. Piłsudskiego 5) organizuje pokaz filmu "Justin Bieber. Believe" o jednej z najbardziej rozchwytywanych gwiazd muzyki pop. Początek o godz. 18. Bilety: 25 zł.
2 z 6
Europejska szkoła
Klub Dom (ul. Piotrkowska 138/140) zaprasza na kolejny filmowy poniedziałek. Uczestnicy zobaczą dwa filmy europejskich reżyserów. Pierwszy to "Wszyscy mają się dobrze" w reż. Giuseppe Tornatore z 1990 roku. Drugi film to "Lisbon Story" w reż. Wima Wendersa z 1994 roku. Początek o godz. 19:30. Wstęp wolny. Osoby, które wydadzą w barze min. 10 zł dostaną prezent w postaci filmów DVD.
3 z 6
Wieczór muzyczny
O godz. 18.15 w sali kameralnej Akademii Muzycznej (al. 1 Maja 4) wystąpią Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Henryka Wieniawskiego. W programie m.in. sonaty "Z diabelskim trylem" Giuseppe Tartiniego i "e-moll nr 21" Wolfganga Amadeusza Mozarta, "Polonez D-dur op.4" H. Wieniawskiego oraz "Melodie cygańskie" Pablo Sarsate'a. Wstęp wolny.
Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Wyborcza.pl
4 z 6
O rodzinie
Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne (pl. Wolności 14) w ramach cyklu spotkań "Koła Miłośników Archeologii i Etnografii" zaprasza na odczyt na temat "Polskich zwyczajów rodzinnych". Wygłosi o mgr Aldona Plucińska. Początek o godz. 17. Wstęp wolny.
5 z 6
O miłości
Koncert na miłosną nutę to poniedziałkowa propozycja Akademii Muzycznej. W sali koncertowej (ul. Żubardzka 2a) wystąpią studenci wydziału wokalno-aktorskiego uczelni. W repertuarze znajdą się pieśni, piosenki oraz fragmenty operetek i najsłynniejszych musicali o miłości. Początek o godz. 18. Wstęp wolny.
6 z 6
Nie dość czytać
W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (ul. Gdańska 100/102) można oglądać wystawę "Nie dość czytać!". Ekspozycja prezentuje rozwój reklamy w czasopismach polskich począwszy od końca XVIII wieku do lat 30-tych wieku XX. Wstęp wolny.
Wszystkie komentarze