Więcej
  Komentarze
  Harman International Industries, praca dla programisty C++: 2500 zł brutto (1800 zł na rękę). Wracam do Polski! Po resztę rzeczy, oczywiście.
  @mr.creosote Ale to na tydzień tyle dają. Hehe.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  @mr.creosote Nie wracaj, rzeczy prześlemy.
  już oceniałe(a)ś
  11
  2
  No to się naczytałem.
  już oceniałe(a)ś
  14
  3
  Mnie jako prekariusza, to znaczy wkurzoną osamotnioną jednostkę interesuje wyłącznie zmywak, sprzedawca maku, kopanie rowów... i aby mnie za bardzo nie okradli...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  oj dzieci, dzieci do tych carakali potrzebni asolwenci Politechniki rzeszowskiej ( tam zagłębie techniczne lotnicze) albo po Wojsk. Akademii Technicznej po budowie płatowca i silnika. Nikt inny. ad 2 jacy "ksiegowi" potrzebni ? wklepywacze danych i windykatorzy .Robienie ludziom wody z mózgu
  @marycha53 Przestań się kompromitować ŚWIDNICZANKO ;)
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  @p8 dziecino , 25 lat zajęło mi bytowanie w tematyce lotniczej wzdłuż w szerz i w poprzek. Nie trafiłeś, bo w przeszłosci Dęblin. Lic. Lot.-pozdrawiam ich serdecznie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  @marycha53 Babuniu, to teraz zajmij się odbytowaniem, bo jak widać 25 lat "bytowania wzdłuż, w szerz i w poprzek" wcale ci na dobre nie wyszło... Może zbyt długo "bytowałaś" w podstawówce? Przykro mi, w twoje szczere i gorące zapewnienia o "fachowości" równie szczerze i gorąco nie wierzę. Srasz ogniem i dziwisz się, że ktoś cię gasi? Jeśli chcesz być traktowana jako dorosła osoba to zachowuj się jak dorosłym ludziom przystoi. Dlatego napiszę do ciebie w języku który taka stateczna matrona (idę o zakład) rozumie najlepiej: "Specjalistko od siedmiu boleści i ósmego smutku taka twoja i owaka w tę i w tamtą ganiana mać - wpie...sz się tu z butami, smarczesz, charczesz i ubliżasz więc czego się wełniana istoto spodziewasz w zamian? Orzeszków ku... w czekoladzie? Kucam i sram na twoje 25lat "bytowania". I tak tu nikogo na Świdnik nie zaagitujesz ty kurzą nogą czesana ośla szczęko. Nie dostajesz rozgrzeszenia - ch... ci w dupę. Do widzenia." A raczej żegnaj.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @p8 ale prostak ! aż mi ciebie żal. Jeszcze raz powtarzam żaden Józek z Bałut ze śrubokretem nie znajdzie pracy na Lublinku. A w ŁodzI ( "dolinie lotniczej" ?!) zwyczajnie brak specjalistów i to wszystko .
  już oceniałe(a)ś
  2
  1