Więcej
  Komentarze
  Jak można nazywać stadionem dziwoląg z jedną trybuną? To raczej amfiteatr, więc w sumie, w was raz na pseudo koncert wokalistów mocno trącących myszką.
  już oceniałe(a)ś
  27
  12
  A może happening w stylu Flash Mob podczas koncertu? W jednej chwili składamy dłonie w tzw lornetkę i wypatrujemy brakujących trybun :)
  już oceniałe(a)ś
  20
  6
  Jaki stadion taki festiwal...
  @deter_gent jaki kraj...
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Jakie miasto, taki stadion miejski...
  już oceniałe(a)ś
  21
  11
  Kukiz? Dopoki politykuje ze sceny nikt nie powinien go angazowac.
  już oceniałe(a)ś
  8
  3
  Wait... Zespół Kukiz i Piersi nie istnieje - Kukiz zaczął dawać d*py w polityce, a Piersi robią pseudo-folko-diskoszmirę.
  już oceniałe(a)ś
  17
  13
  Legenda polskiego rocka - zespół ZIYO - rezygnuje z występu na Top Łódz Festiwal! Polski rock brnie w coraz większe absurdy. Drenaż kieszeni wiecznie nabijanych w butelkę przez Organizatorów słuchaczy też nie ma umiaru. Rockowy festiwal grany z playbacku - też nikomu chluby nie przynosi. Notoryczne nie przestrzeganie zasad, nie dotrzymywanie umów przez Organizatorów oraz inne podobne "cyrki". Jednak nie wszystkich i nie wszystko można w tym kraju jeszcze kupić za garść dolarów. A co na to ZiYO? Co na to fani i słuchacze? O powodach decyzji ZiYO oraz o społecznej reakcji na nią ...poczytajcie w Oficjalnym oświadczeniu ZiYO na Facebooku Pozdrawiamy: ekipa ZiYO
  już oceniałe(a)ś
  2
  0