Więcej
  Komentarze
  Grabarczyk - 10/10 (co tu duzo pisac, S8,S14), Jonski 9/10 (jako opozycja zbyt wiele nie mogl, ale mogl i wywieral presje na PO lobbujac na rzecz Lodzi), dokonan reszty nie znam.
  @zawszeprawdomowny Dopiero po przejrzeniu zdjec zorientowalem sie, ze Waszczykowski startowal z Lodzi. Jego wklad - z cala moca usiluje zabrac Lodzi miejsca pracy zwiazane z przetargiem na Caracale, osmieszal Lodz krzyczac na Piotrkowskiej "nie zabijajcie nas", czesto bredzi rowniez o zamachu, a jako dowod podaje eksperyment z parowka i puszka od piwa.
  już oceniałe(a)ś
  34
  1
  @zawszeprawdomowny Moglibyście się wysilić nieco, ale żeby tak po bandzie propagandę robić?
  już oceniałe(a)ś
  3
  23
  @zawszeprawdomowny Joński niewiele mógł, więc niewiele zrobił. Ale Powstania Warszawskiego w 1989 r jakoś nie mogę mu zapomnieć. Natomiast Grabarczykowi powinni w Łodzi postawić pomnik. Nie wiem czy którykolwiek poseł zrobił dla swojego miasta tyle co on dla Łodzi.
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  @kowalskyy49 Jakiś konkret?
  już oceniałe(a)ś
  0
  8
  @Michal Xinski Dwa konkrety są powszechnie znane, tzn. prawie powszechnie. S8 blisko Łodzi mimo że trzeba było poprowadzić trasę w kształcie litery Z. Z dodatkiem S14 czyni to z Łodzi najlepiej skomunikowane miasto w Polsce. To dlatego takim powodzeniem cieszy się kierunek Logistyka na Politechnice, bo centra logistyczne rosną w okolicy Łodzi jak grzyby po deszczu. Umowa z Chinami w sprawie transportu szynowego też ma z tym związek. Wzmacnia to też atrakcyjność Łodzi jako miejsca do inwestowania. Grabarczyk wygląda na takiego co mało i wolno mówi ale coś dla Łodzi zrobił i chwała mu za to.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @kowalskyy49 Aha. Powodzenia na kierunku tak samo zbędnym jak cała reszta. Nadal nie wyczytałem żadnych zasług.
  już oceniałe(a)ś
  1
  12
  @Michal Xinski Może daj sobie spokój z czytaniem; czytanie bez zrozumienia treści chyba troszkę mija się z celem, podobnie jak znakomita większość twoich niezwykle "trafnych" komentarzy,
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @ulisses-achaj 16 minęła nie czas do domu? Nadgodzinki Ci płacą na Sienkiewicza?
  już oceniałe(a)ś
  0
  11
  @Michal Xinski No widzisz, biedaku, jaki jesteś żałosny. Jak zawsze trafiasz kulą w płot. :-) Nawet ci trochę współczuję. Trochę.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @ulisses-achaj UIisses-achaj się od tego współczucia nie zmachaj, lewaczku.
  już oceniałe(a)ś
  0
  7
  @Michal Xinski Lewaku? Naprawdę jesteś mocno psychiczny.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @ulisses-achaj Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby sobie samemu komentarze oceniać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  10
  @Michal Xinski No. Sam siebie minusujesz... :-)
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Brawo dla Cezarego :)
  już oceniałe(a)ś
  30
  4
  Pan Joński to nie moja opcja, podobnie jak Grabarczyk, ale obu mam za zaletę to, że nigdy nie zapominali o Łodzi, czyli o własnych wyborcach. Nie można tego powiedzieć o politykach innych opcji, w tym PiS, które w obecnej kampanii wręcz otwarcie walczy z Łodzią.
  już oceniałe(a)ś
  25
  2
  Pan Godson zmieniał tylko popleczników. Teraz nowe barwy. Miejmy nadzieję,że bez sukcesu.
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  Godson bardzo pracowicie dbał o własne interesy i żeby go broń boże nie odspawali od koryta. Zbierał datki na Starym Cmentarzu, bawił się w czyścibuta, wystartował na wszelki wypadek w wyborach na prezydenta miasta, walczył o "wartości" i pomnażał majątek. Brak skali, żeby ocenić tego wspaniałego posła
  już oceniałe(a)ś
  19
  1
  Szanowni Wyborcy! Trudno jest oceniać Posłów, jeśli nie ma z nimi obowiązkowych otwartych spotkań; konfrontacji słów z czynami, poglądów z codzienną aktywnością w Sejmie. Próbowałem być aktywnym wyborcą na własną rękę. Zgłosiłem w kilku biurach poselskich b. poważny problem natury politycznej: PRAWO MNIEJSZOŚCI DO RÓWNEGO TRAKTOWANIA. Jestem jedna z ofiar DYSKRYMINACJI UKRYTEJ. Termin Parlamentu UE. W dwu biurach poselskich ich dyrektorzy robili wszystko, aby skargi nie przyjąć. W dwu kolejnych wysłuchali mnie asystenci, ale sprawy do rozpatrzenia nie przyjęli. W jednym biurze sam napisałem tekst zapytania poselskiego, ale Pani Posłanką nie zrobiła nic w sprawie. Tylko w jednym biurze przyjął mnie radca prawny, (kandyduje obecnie na posła). Powiedział: "Znamy sprawę. Jak wygramy wybory, zajmiemy się tą sprawą. Mamy już propozycję zmiany pewnej ustawy. Wystarczy zmienić tylko jeden paragraf". Panie Mecenasie! Pamiętam te słowa. Uwierzyłem na słowo, ale tej obietnicy nigdy nie zapomnę. (Szczegóły tej "hańby domowej" - na fejsbuku. Tam m.in tekst "Enerdowski stygmat").
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Kińska posłanką od 2 lat, dlaczego nie przypomniano jak się nią stała? Co z Kwiatkowskim? Jego to już nie warto podsumować?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Tej Pani już dziekujemy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0