Więcej
  Komentarze
  Fantastyczny pomnik. Dla mnie od zawsze i takim niech pozostanie.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Przed wojną ulica nazywała się Świętego Andrzeja, po wojnie zmieniono nazwę na Andrzeja Struga, łodzianie i tak mówili ulica Andrzeja
  @Andrzej Konieczny Najpierw był świętojebliwy a potem strugał wariata, ale to wciąż ten sam Andrzej.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @pawel.lewski A potem pojawił się łódzki cham...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Tak to zazwyczaj jest, że ludowi nowe się nie podoba, narzeka i krytykuje, najczęściej nie mając o rzeczy merytorycznego pojęcia.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Byłem tam w dniu odsłonięcia z koleżką z Wrześnieńskiej. Mieliśmy po 11 lat. Niestety Jurek już od wielu lat nie żyje...
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  "...Wygrał go warszawski rzeźbiarz Mieczysław Lubelski." Zdecydujcie się, warszawski czy lubelski?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Postawić tam Rydzyka...I BĘDZIE PASOWAŁO...
  @ciemnyluddd Gdyby belzebub z Torunia stanął na miejscu Kościuszki, byłby jeden pożytek, gołębie ze strachu przestałyby sr... na parapety.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Myślałam, że łodzianie dopiero teraz stękają i narzekają na wszystko co się w mieście wymyśli, a to zawsze tak było. Nie wiem czy się cieszyć czy płakać w sumie :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Nie rozumiem czemu tak trudno wam pojąć dlaczego akurat pomnik Tadeusza Kościuszki. Łódź to Ziemia Łęczycka, dawne woj. łęczyckie. Miasto to budowali i osiedlali się tu mieszkańcy tejże ziemi. Łęczyca Plac T. Kościuszki - rynek, Grabów dawniej łęczycki, pomnik T. Kościuszki. Dlaczego Kościuszki to chyba nie trzeba tłumaczyć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0