Więcej
  Komentarze
  A mnie sie marzy czas kiedy Polske polaczy siec autostrad z pn na pl, z w na z i na ukos. Spieszacy sie beda mogli pedzic autostradami a wtedy bedzie mozna drogami krajowymi przejechac Polske krajobrazowo przejezdzajac przez wszystkie te male miejscowosci z charakterem. Ogladajac krajobrazy, lasy i zajazdy. Mijajac setki Zalesi :)
  @ksobier To straszne, co opisujesz...takie potworne senne maszkary...może byłeś u chińczyka i glutamaty Tobie zaszkodziły?... nie, już wiem! Jadłeś w stołówce PIS-u!
  już oceniałe(a)ś
  8
  24
  @ksobier ht tps://dl.dropboxusercontent.com/u/81504012/Odliczanie-hetman.png
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  "Jarosław Zachód" - jaka prorocza nazwa!
  już oceniałe(a)ś
  62
  9
  MAPY!!! W KONCU MAPY!!!!
  nowa władza z pewnością to spieprzy! no chyba że nie będzie się wtrącać.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @jdkonrad jak wszystkie odcinki odda Kluczykowi to bedzie prawilno!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie zapomnijcie podziekowac EU za $ na te autostrady ... Juz nie dlugo moze trzeba bedie placic samemu ..
  @Shamick Gaworski dziekujemy..i tez oddajemy na biezaco te.. $?
  już oceniałe(a)ś
  2
  9
  @Shamick Gaworski a ile pieniendzy jest wypowadzanych z Polski przez zachodnie koncerny ? Wybudowalbys tysiace kilometrow autostrad samemu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  5
  Min.Szyszko może teraz już wszystkie drogi obstawić ekranami .
  już oceniałe(a)ś
  26
  1
  Tylko proszę nie przypisywać tego za parę lat dokonaniom PiSu,bo u nich pan Polaczek to się w ogóle nie popisał.Te decyzje podjęto za czasów koalicji PO-PSL i tak trzymać!
  już oceniałe(a)ś
  28
  5
  Powstaną? A nie: "stworzymy" ? Pomodlimy się i cyk! już będzie! ale czemu tylko 100 km?
  @janboden49 w przyszłym roku 100 w kolejnych o wiele wiecej srednio 300 km rocznie (umowy są już podpisane 1200 w budowie) FB/DrogoweInfo - zapraszam jeśli ktoś się chce dowiedzieć wiecej - tak są mapki ;)
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Pytanie - co z opłatami a właściwie sposobem ich pobierania? Bramki w Strykowie są otwarte (nie gotowe) a i tak są korki przy zjazdach,jak zacznie się liczenie myta korek będzie stał od Łodzi.
  @Zibi Zawadzki Korki są tam nie przez bramki a rondo na DK14 na które wjeżdża cały tranzyt z północy na południe.Same bramki są niewykończone i będą zlikwidowane-obecnie gdy A1 koło Łodzi budowana jest bez punktów poboru opłat cały system byłby nieszczelne nawet gdyby hipotetycznie uruchomić wszystkie bramki na A1 do Torunia i A2 do Pruszkowa (pobierając tam bilet nie miałbyś gdzie zapłacić zjeżdżając A1 do Łodzi,podobnie w drugą stronę nie miałbyś gdzie pobrać biletu). Musi powstać nowy system poboru opłat.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @grr-5 mam nadzieję że ring ( o ile będzie dokończony albo to co juz jest) tzn A2 Emilia- Stryków A1 Stryków -Róża i dalej S-kami będzie bezpłatny ( S-ki już są ale niestety A2 niewiele ale jest płatna ) wtedy na pewno nikt nie będzie pchał się przez Łódź
  już oceniałe(a)ś
  0
  0