Więcej
  Komentarze
  Czy w ramach całej inwestycji zaplanowano wymianę nawierzchni ulicy Tuwima? Skoro tam ma zostać dopuszczony ruch z nowych ulic, to warto byłoby to wykonać, gdyż obecna nawierzchnia nie wygląda dobrze.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Czy te ulice naprawdę będą się nazywać: Nowowęglowa, Nowoskładowa, Nowotargowa? Nie mogą mieć w nazwie np osób kultury związanych z Łodzi?
  @d1k2 Nie mogę uwierzyć, że są ludzie na tyle mało bystrzy, że nie dostrzegają oczywistego faktu: to są nazwy robocze. Jak ulice powstaną, radni nadadzą im nazwy.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  @d1k2 Naprawdę nie wiesz, że to są nazwy robocze???...
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @rtrwt To straszne! Kawał świata tak nazywa ulice, tylko w Bolandzie potrzeba nowych patronów, których będzie się hurtowo zmieniać przy okazji najbliższej zmiany u steru.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  do kompletu powinna być nowoknychalskiego i nowolindleya
  @hitherto I Nowonowa na Nowostarym Widzewie ;)
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  @hitherto Nowonowomiejska oczywiście.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @hitherto Nowy dworze się rodzi więc powinna być jeszcze Nowonarodzona.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Na Tuwima to bedzie dopiero kongo,wszystkie ulice od Narutowicza beda wpadac w Tuwima i koniec... w 2017 planowane jest budowa drugicz czesci nowotej i nowotamtej za ktora odpowiada miasto,tak wiec Powodzenia na starym Widzewie.
  @szczepix_1 Jak Tuwima będzie miała 3 poziomy do da radę przejąć cały ten zgiełk, poza tym ruch można ograniczyć, wystarczy podnieść cenę paliwa o 500% i korki znikną.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Postój kiss&ride - to mi się podoba :D Poproszę jeszcze postój mizianko&ride, a po wszystkim - faja&ride ;)
  już oceniałe(a)ś
  9
  6
  Jak to możliwe , że inwestycje warte setki mln. PLN realizowane są w oparciu o bliżej niekreślone "OBIETNICE " ?????????????
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  A ja byłam niedawno na Wierzbowej, w okolicy ZWiKu i tam jest po prostu obraz nędzy i rozpaczy. Nie wiem jak oni chcą to skonczyć w teminie :(
  @evita196 Skończą w terminie, tylko on jest nieokreślony.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Autor użył złego czasownika w pytaniu(tytule artykułu)!powinno być : poruszać się!I wtedy można odpowiedzieć:powoli i to po roku 2018!a na razie to :dostojnie,krokiem spacerowym z wózkiem dla niemowląt.Rower i ew wrotki tylko do 3 km/h.Pozostaje jeszcze spowolnić ruch szynowy (na początek tramwajowy) najlepiej poprzez nitowanie główek (szyn oczywiście bo te urzędnicze to już chyba załatwione?)
  już oceniałe(a)ś
  3
  5