Więcej
  Komentarze
  najwyższym budynkiem w Łodzi jest katedra, 104,5 m
  @przygoda Jest też siedzibą najwyższych władz.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Ale to w końcu ten wyższy budynek też będzie teraz stawiany? Bo chodza plotki, ze on będzie w przyszłości (czyi nigdy)
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  szacun za elewację red tower. Muszę zwrócić uwagę
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Przygoda sakralnym. Budynkiem sensu stricte są owe na Mnht. Budynkiem technicznym przecież EC na Widzewie. Są różne klasyfikacje...79 m w tym miejscu to jednak kpina. 120 powinno być spokojnie. Kolejny 15 piętrowy "drapacz" chmur.
  @styks_1 Od kilkudziesięciu lat najwyższymi budynkami w Łodzi były wznoszące się na 78 m dwa wieżowce "Manhattanu" Nie ma nic o sakralnym czy nie, natomiast czy komin jest budynkiem? Ograniczenia wysokości są spowodowane bliskością lotniska a taka wysokość spokojnie wystarczy, lepiej się komponują niż bardzo wysokie biurowce a do tego są lepsze technicznie, potrzebują mniej parkingów, łatwiej je ewakuować itd
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @styks_1 sensu strictO (przeciwieństwo sensu largo) - w języku łacińskim nie ma czegoś takiego jak 'sensu stricte'. Jest albo samo 'stricte', albo 'sensu stricto', zaś forma 'sensu stricte' jest nieprawidłowa.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @dezyderymarchewka Literówka się wkradła. Z tel. pisałem. Przygoda ograniczenia ULC dopuszczają w tym miejscu 120-140 m.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  A hotel w ogóle wybudują, bo ta Baccoli czy Bacoli to ma ujemny wynik finansowy od jakiegoś czasu. Żeby nam nie wyrósł w Łodzi taki krakowski "Szkieletor" przypadkiem.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  " Po prawo widać biurowiec Oriona" PO PRAWO? PO PRAWO???? PO PRAWO I PO LEWO? NA DWORZU? Może nauczycie się polskiego nędzne smartfonowe dziennikarzyny z żelem na jeżyku, w błękitnych rurkach i w pomarańczowych adidasach?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tworzy się łódzki "Downtown" - biznesowa strefa wieżowców. Za Hiltonem pójdą następne w tym rejonie, tu powstanie coś na wzór La Defense w Paryżu. Jeszcze tylko komunikacja... tunel kolejowy do Łódź Kaliska z podziemną stacją przy Stajni Jednorożców obowiązkowo!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ciekawe co na to sami mieszkańcy... wolnesrodmiescie.pl
  już oceniałe(a)ś
  0
  1