Więcej
  Komentarze
  Przyznaję, nie wiedziałem, że wiceprezydentem Łodzi jest wykształcony debil. To mnie Zdanowska zaskoczyła!
  już oceniałe(a)ś
  49
  6
  Doprawdy trzeba byc idiota, aby popierac czlowieka, ktory otwarcie mowi, ze kraje Europy Wschodniej powinny bronic sie same, albo placic nam (USA) za swoja obecnosc na ich terenie. Przez litosc dla tego humanisty nie bede wspominal o prawach fizyki, ale sugeruje przeprowadzenie eksperymentu. Prosze sie rozpedzic samochodem do 200 km/h i uderzyc w drzewo wtedy padnie odpowiedz czy drzewo sie przewrocilo czy z samochodu zostaly szczatki.
  @zawszeprawdomowny Oczywiście samochód powinien ważyć 80 ton, spadać z wysokości 200 metrów, aby eksperyment miał sens albo należy uderzyć zwykłym samochodem w brzozową witkę. I oczywiście każdy kraj powinien bronić się sam. Z wyjątkiem krajów istniejących dla hecy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  11
  @Michal Xinski Kolejny co sypiał na fizyce...
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Coz idiota.
  już oceniałe(a)ś
  30
  3
  Fajny typ. Dogada się z nowym ministrem spraw zagranicznych UK Borysem J. w sprawie zbędnych tam Polaków. Wypiją sobie brudzia, krzykną "Polska dla Polaków!" i Łódź się wzbogaci o 100 tys. młodych gniewnych :-)
  już oceniałe(a)ś
  27
  0
  Ręce opadają...
  już oceniałe(a)ś
  24
  3
  Skąd się ten ćmuk wziął? Chyba z poglądami PO nie jest mu po drodze, więc kto go tam wcisnął?
  @pralat_na_wrotkach Może to cena, jaką musi zapłacić pani prezydent "dobrym" zmiennikom za to, by miasto miało kasę na rewitalizację?
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Nie no Hanka gratulacje!!! Jak PO sama wprowadza debili w swoje szeregi i do władz miasta to nie ma się co dziwić że Pis rzundzi..
  już oceniałe(a)ś
  16
  2
  To człowiek,który poinformowany o faktach rzeczywistych dalej głosi nieprawdę. Nie darzę go szacunkiem i uznaniem. Jego wpisy na facebooku są dla mnie odrażające. To skandal ,że jest wiceprezydentem w Łodzi,w której władzę sprawuje PO i Lewica.Myślę,że może rozpoczął taniec godowy przed Kaczyńskim i PiSem,bo zwęszył lepszą posadę niż wiceprezydent miasta!
  już oceniałe(a)ś
  8
  2