Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  @lodzermensh Wyrażać się wulgarnie potrafisz. Jednak nie myślisz. Mieszasz efekty sportowe piłkarzy z efektami inwestycji miejskich. Zapominasz o rugbystach, żużlowcach, koszykarzach (obu płci), siatkarzach (też płci obojga). I o szkoleniu młodzieży. Jeszcze jedno prawdziwy "łodziak" to lodzermensch (niemiecki i jidisch).
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  W Zgierzu będzie ładniejsza: ha-design.wixsite.com/hadesign/mosir-zgierz i boiska mosiru odnowią...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  I bardzo dobrze. Obiekty będą służyły nie tylko wyczynowi.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Miasto wydaje setki milionów złotych z kredytów na budowę kolejnych stadionów, hal itp. W tym samym czasie to samo miasto nie ma dosłownie kilkunastu tysiecy złotych na remont boisk które były wybudowane kilka lat temu. Każdy niech sam sobie odpowie o co w tym wszystkim chodzi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Mają rozmach sk....ny. A dla kogo te obiekty za setki miliardów? piłkarzy grających w 4 klasie rozgrywkowej (pamiętam z czasów młodości, jak się śpiewało "Widzew Widzdew mistrzem w 3 lidze". Dziś marzeniem Widzewa jest mistrz w 4 lidze by do tej trzeciej awansować (bo ówczesna 3 liga to dzisiejsza 2).
  @lodzermensh A dla kogo te obiekty za setki miliardów? --- Jakżeś ty z 375 milionów zrobił "setki miliardów"? Nadal przeliczasz "stare" złote na "nowe"? Ja pie..., wybitny mentalny onanista z ciebie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @lodzermensh Setki MILIARDÓW?... Napisz jeszcze, że z twoich podatków....
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @lodzermensh "setki miliardów" co ty miałeś z matematyki?
  już oceniałe(a)ś
  3
  2