Więcej
  Komentarze
  "Budynek wzniesie się na wysokość 55 pięter (w najwyższym punkcie 15 kondygnacji)" - takie dziennikarstwo cenię najbardziej.
  wyobrziłem to sobie i oplułem monitor :) heh
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Przepraszam, wiem, że każda inwestycja na wagę złota, ale EZBUD za te swoje koszmarki powinien mieć bana na budowanie w Łodzi czegokolwiek. Kto tam projektuje te maszkary?!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  a jakis hotelik na godziny???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Na razie przez kilka dni pracowała koparka, która wywiozła nieco ziemi. Trudno więc mówić, że praca wre." Na takie barachlo jak na przedstawionym zdjeciu szkoda i jednej koparki. Poza tym: "Firma, poza wybudowaniem hotelu, zobowiązała się także do zaaranżowania przed nim niewielkiego placu w samym narożniku skrzyżowania." Sluchaj chlopczyno: cos ci sie pomieszalo w lepetynie z tym "zaaranzowaniem placu". Zajrzyj no do slownika swej mowy ojczystej i przeczytaj co znaczy "zaaranzowac".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Obiekt w pobliżu skrzyżowania z ul. Sarnią ma pięć kondygnacji i sięga niemal 17 m" Sluchaj chlopie: nie wstyd ci pieprzyc bzdury? Policz ze te "kondygnacje" na zalaczonym zdjeciu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I jak zawsze o projektantach sie nie wspomina!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy Łódź aby na pewno potrzebuje aż tylu hoteli?
  @le_horla To jest pytanie do inwestorów. To oni robią biznes-plany i to oni ponoszą ryzyko ewentualnej nietrafionej inwestycji.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @le_horla Łódź - tak. Ty - nie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0