Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Na mojej ulicy długości ok. 600 m od bodaj 5 lat robią nowe chodniki. Tzn. robili, bo od dwóch lat już nic nie robią. Po jednej stronie chodniki zrobione, piękne, nowe, podjazdy też. Po drugiej - zaczęte z dwóch stron, zostawione pośrodku na długości 4 czy 5 domów. Nogi można sobie połamać, takie krzywe i porozwalane. Na ulicy też dziurska pozostawione jeszcze po budowie kanalizacji, jak jest deszcz to kałuże są na 2/3 jezdni. I co? I nic, Rada Osiedla Julianów-Marysin-Rogi ma to głęboko w dudzie, miasto też. Ale na orientarium pieniądze muszą się znaleźć... Na nową siedzibę UMŁ też... Tylko podatki i wszelkie, wciąż rosnące opłaty (na pensje urzędników też) to musimy płacić my!
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Echo Investment! Przesadzicie część tych drzew z działki pod drugi biurowiec jak obiecaliście czy to też już nieaktualne??? Bo zielonej trawki i pustego placu jak na wizkach to tam NIE MA.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  "prestiżowe biurowce"
  Panie Szymonie... niechże w końcu Pan przestanie pisać w takim tonie.
  Słowo prestiżowe jest tu tak na miejscu jakby Jerzego nazwać mężem stanu albo Hannę nazwać polską Margaret Thatcher... Prestiżowym też można by było nazwać Hyundaia i30 ... zegarek Timex też jest prestiżowy?

  Te biurowce można nazwać ładnymi, odnowionymi, wygodnymi albo z ładnym otoczeniem... ale do prestiżu to brakuje im ... wszystkiego.
  @(?'?-'?)?
  Albo ten facet nie wie jak wyglądają "prestiżowe biurowce", albo uprawia zwykły marketing dla zdanowskiej i spółki. Ręce opadają jak się to czyta...
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  @(?'?-'?)?
  Przecież mógł je nazwač kultowe albo legendarne.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Mamy bardzo prestiżowo nieodśnieżone ulice w centrum. Strach myśleć o osiedlowych uliczkach. Ale Bujalski buja o inwestycjach. Skończcie już z tą żałosną propagandą, nie traktujcie czytelników jak TVP. Trochę umiaru i rozsądku w nowym roku!!!
  @lodz22
  I bardzo dobrze idiotyczne odśnieżanie wszystkiego jest równie głupie jak strzyżenie trawników -zabijające wszelkie życie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @premie-nam-sie-naleza
  to się nazywa myślenie na skróty: niech starsi i mniej sprawni siedzą w domach, bo śnieg spadł. Że samochody palą więcej i smrodzą stojąc w korkach lub jadąc wolniutko - nieważne. Może w ogóle niech przestaną zimą jeździć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Miejsce ryb jest w morzach i oceanach oraz rzekach! Miejsce zwierząt jest w ich naturalnym środowisku!!!Dosyć zakładów karnych zwanych ZOO
  już oceniałe(a)ś
  11
  9
  Super delfiny i inne biedne zwierzęta w niewoli a wojska polskiego w fazie nieustającego przetargu, wiele ulec chodników pamięta czasy Gierka, ludzie nadal palą czym się da w niepodłączonych do sieci budynkach. Program wymiany pieców to kpina. A tu propaganda sukcesu rodem z tvpis
  @gzielik
  To porażające,że miasto chlubi się więzieniem dla zwierząt. No, tak luksusowym więzieniem.
  Zostali w XX w. i tam tkwią mentalnie. A miało być ekologicznie, zielono i liczeniem się z potrzebami
  mieszkańców. O renaturyzacji rzek cisza bo za kosztowna, podobnie jak o zbieraniu wody opadowej i to w dobie problemów z suszami itd.
  PS.Kilkadziesiąt metrów Nowomiejskiej zrobili z wypasionym przystankiem tramwajowym dla 1 linii mimo,że za moment będą robić albo Pl.Wolności albo Północną i zamkną kolejny raz ten odcinek.
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  @Marni
  Całkowicie się zgadzam, władze miasta mentalnie tkwią w poprzednim stuleciu, jedyne co ogarnęli na współczesnym poziomie to PR-owe sztuczki, ale takie zagrania mało kto kupuje, na codzień widząc w jakim mieście żyjąc, te kilka odnowionych kamienic i nowych budynków to taki listek figowy.
  już oceniałe(a)ś
  5
  4
  @gzielik
  co gorsze, w poprzednim stuleciu tkwią mentalnie dziennikarze, chwalący te "osiągnięcia"
  już oceniałe(a)ś
  7
  3