Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  najbardziej na stadion zasłużył łowca skór
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  A piękne CKD dojeżdżając Niciarnianą i Czechosłowacką Dzięki Hania
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  3 kosztowne stadiony, tylko sukcesów sportowych niewiele. Nowoczesne lotnisko, ale pasażerów mniej niż pracowników. I tak samo okazałe budynki uczelniane, tylko poziom uczelni poza jakimikolwiek rankingami.
  Ciekawostkę jeszcze dodam - na uczelniach publicznych na kier. inżynieryjno-technicznych uczy się ok. 8% studentów. Na prywatnych (ok. 30% studiujących) pewnie jakiś nic nie znaczący ułamek. Tak to wychowujemy społeczeństwo operatorów wózków widłowych, monterów krzeseł i zbieraczy malin.
  @mirkomz
  Miau.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @mirkomz
  Napisz do Pana Czarnka.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  @persefona
  Nie rozumiem co to znaczy "miau". To jakieś zaloty? Twój kotek dorwał się do klawiatury? A przy okazji - nieco wyżej artykuł o samochodzie elektrycznym studentów PŁ doskonale obrazujący to, o czym napisałem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  3
  @mirkomz
  Niestety krytyczny kolega ma duzo racji, poziom uczelni pozostawia duzo do zyczenia, przede wszystjim powinna byc nauka krytycxnego myslenia a nie zaliczania egzaninow, referaty a nie wkuwanie ksiazek, wymog frekfencji i wyzszy poziom wykladow i wykladowcow, wspolpraca najlepiej z angielskimi uczelniami i nauka wszystkich technicznych i wiekszosci niehumanistycznych przedmiotow glownie po angielsku, i tu lezy najwiekszy problem, bo jak by bylo tak rozowo to polowa menadzerskich stanowisk w europie i naukowcow powinna pochodzic z Polski biorac pod uwage ze u nas prawie kazdy ma teraz wyzsze wyksztalcenie.. ale wiekszosc jednak nie bryluje ani na swiecie ani w Polsce...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0