Według Jarosława Kaczyńskiego to dopiero PiS doprowadził do tego, że w Polsce zniknął problem rozwarstwienia dochodowego i nędzy. - Jesteśmy w dużo lepszej sytuacji niż wiele krajów znacznie od nas jeszcze bogatszych - mówił w Tomaszowie Mazowieckim prezes PiS.

- Dziękuję, że znalazł pan czas, żeby do nas przybyć i nam opowiedzieć, co się dzieje w Polsce, Europie i na świecie - mówił poseł Robert Telus, zanim na scenę wyszedł prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim w Tomaszowie Mazowieckim zaczęło się nietypowo - mianowicie "koncertem pieśni patriotycznej" w wykonaniu artystów w strojach ludowych. Dopiero po półgodzinie na scenę w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim - wśród oklasków i gitarowej muzyki - wyszedł Kaczyński. Na wstępie wyjaśnił, że jeździ po Polsce, mówiąc o najważniejszych rzeczach - o tym, czy władzę będą sprawować "ci z totalnej opozycji", czy zwolennicy tzw. dobrej zmiany, którzy będą kontynuować politykę zapoczątkowaną w 2015 roku.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Mikołaj Chrzan poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  już dzieci wiedzą, że skończysz w piekle
  @werwew
  Ksiądz był zaskoczony.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  @Ww6119
  Ale nie zgorszony.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @werwew
  PiS ściąga na nas wszystkie nieszczęścia: zaraza - była; wojna - jest; głód i nędza - nadchodzą.

  Do tego Wisła wysycha...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Kot_Mikesz
  A Odra ciągle, nieustannie jest zatruwana.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Bogatynia - perła w koronie PiS. 100 mln długu - miasto, które ma kopalnię i elektrownię pod bokiem. Onegdaj jedna z najbogatszych miejscowości w regionie.
  @lord_of_cinder
  Beztrybowy prezes bezkompromisowo twardzi. Czasami rozwalnia.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  @lord_of_cinder
  Łódź ma ze 4 miliardy...
  już oceniałe(a)ś
  0
  12
  @(?'?-'?)?
  Manipulancie nie manipuluj , jezeli Lodz ma taki deficyt , to przedewszystkim dlatego , ze przestepcza PiSoZJEP-mafia na licencji Putlera , WSZYSTKIM samorzadom , a najbardziej tym niepisim samorzadom w duzych osrodkach , drastycznie ograniczyla dochody , pochodzace z podatkow dochodowych ludnosci ...
  Kiedy przestepcza PiSoZJEP-mafia na licencji Putlera wprowadzala swoja oszukancza , populistyczna , pseudo "reforme" , obiecywali samorzadom rekompensate utraconych dochodow , ale o ile pisim samorzadom zrekompensowali , w zaleznosci od uznania , 60 do 80 % utaconych dochodow , to niepisim samorzadom zrekompensowali jedynie ok. 40 % utraconych dochodow ...
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @lord_of_cinder
  Przepraszam, ale sami wybrali tą bandę. Widziały gały, co brały . . .
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  No skoro Tomaszów Mazowiecki jest taką finansową potęgą to już nie mam pytań.
  Idę zajrzeć pod łóżko, pewnie znajdę tam kilka milionów złotych. Wy też zajrzyjcie, może tak jak Tomaszów, też się wzbogaciliście na pisowskich bajaniach.
  @martynique82
  Kaczyński nie jest głupi. Mówi do swoich wyborców tak, żeby łyknęli, a oni łykają te bzdury. I o to chodzi, jakieś 30% głosów się uciągnie i nawet jak się odda władzę, to za 4 lata powie się ludziom że "Polska w ruinie" i pisowaci znów uwierzą. Dlatego dzieci z wnukiem wyemigrowali, trochę waluty przysyłają i mamy w d... ten bardach.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @martynique82
  Analiza tych wszystkich bzdur, które wygłosił Gnom, przekracza objętość komentarza. Dlatego zwrocę uwagę tylko na jedno zdanie, "tam gdzie rzadzi PiS jakiś wielkich problemów finansowych nie ma". Czyli krasnal ogrodowy przyznał, że pieniądze wszystkich podatników rozdziela według klucza partyjnego a nie sensownie, według potrzeb. Przyznał się więc, że pieniądze budżetowe traktuje jak łapówkę wyborczą.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Upadek jest bliski. To wygląda na histeryczne zaklinanie rzeczywistości.
  @Beatali
  Amen. Tzn ramen.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Jak to przecież PiS rządzi całą Polską i Polska jest w tej chwili w ruinie . Rozkradana jak w czasie zaborów.
  już oceniałe(a)ś
  97
  0
  Precyzując. Warszawa wybierze prezydenta byle jakiegoś, byle z pis dzielców, to zwrócisz złodzieju te miliardy, które ukradłeś stolicy?
  @krynolinka
  Wyjątkowa swołocz, nawet jak na niezwykle niskie standardy Dojnej Zmiany!!!
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @korab1
  Odzwierciedlenie woli narodu...Znaczy się, lustrzane.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @krynolinka
  Taaak, w nagrodę postawi nam pomnik Kaczyńskiego wyższy od pałacu kultury!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @krynolinka
  Przecież wyraźnie powiedział, tam gdzie rzadzi pissiorstwo pieniędzy nie brakuje. Wasza kasa idzie do Starachowic, Chełma czy na inne Podkarpacie. Macie KARĘ, bo nie wybraliście Rabladora.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @Vito(ld)60
  nie wybieraliśmy też atatojlacha, a patrz, jak szkodzi beztrybowo.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Interesujące, naprawdę interesujące. Jakaś kreatywna księgowość że tak przez ciekawość zapytam?
  już oceniałe(a)ś
  66
  0
  orety, co się dziwicie ? czy znacie złodzieja złapanego nawet na gorącym uczynku przyznającego się do winy ? przecież nawet jak mu ukradzione siano z ust i uszu wystaje to zawsze będzie twierdził, że jest niewinny.
  już oceniałe(a)ś
  64
  0