Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  super ze jest rewitalizowane srodmiescie ja bym chcial jednak zeby jak nejwiecej zrobione dla osiedli, jak juz powstana stadiony za miliony i remonty kamienic za milion to prosze drogie miasto zeby: - rady osiedli przestaly malowac bloki ktore potem wygladaja jak umazane i boli glowa od szlaczkow i kolorow - zrobilo miasto w koncu cos z wiecznie rzadzacym na osiedlach kupami psimi, mniejszosc wlascicieli psow terroryzuje osiedla - miejsca parkingowe na osiedlach - wyremontowanie terenow wokol cmentarzy i stworzenie tam estetycznych parkingow i miejsc dla malego handlu bo lodzkie cmentarze strasza..
  @lodz.... Zapraszamy do umieszczenia swojego komentarza na oficjalnym forum Wykonawcy Projektu 4, utworzonym specjalnie na potrzeby tego projektu. Link do forum znajduje się na końcu artykułu, pod zdjęciem nr 5. Tam też więcej materiałów oraz ankieta, która pozwala ocenić poszczególne rozwiązania. Wszystkie oceny, opinie, pomysły zamieszczone w ankiecie i na oficjalnym forum, zostaną zebrane w dokumencie i przeanalizowane przez projektantów i architektów Wykonawcy.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Jako wykonawca Projektów 1,4 Obszarowej Rewitalizacji Centrum Łodzi, zapraszamy do wyrażenia swojej opinii na forum i w ankiecie, poświęcone tym projektom : cyfrowademokracja.pl ( link jest również pod zdjęciem nr 5)
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Ok wszystko ładnie, ale błagam o tempo prac. Przecież rewitalizacja kwartałów jest/będzie już opóźniona o rok. I prośba, aby zabezpieczyć meble miejskie, urządzenia na placach zabaw, zieleń, elewacje przed menelami z naszego miasta. Utrudnić, jak najbardziej dewastacje. Może też monitoring przydałby się. Zieleń, która została nasadzona też wymaga poprawy, doglądnięcia. Na samo się niestety nie uchowa. Do ZZMu nie zadzwoni. Wielu oczekuje zmian, ale nie wszyscy jeszcze pewnie do nich dojrzeli.
  @pawelblodz Zapraszamy do umieszczenia swojego komentarza na oficjalnym forum Wykonawcy Projektu 4, utworzonym specjalnie na potrzeby tego projektu. Link do forum znajduje się na końcu artykułu, pod zdjęciem nr 5. Tam też więcej materiałów oraz ankieta, która pozwala ocenić poszczególne rozwiązania. Wszystkie oceny, opinie, pomysły zamieszczone w ankiecie i na oficjalnym forum, zostaną zebrane w dokumencie i przeanalizowane przez projektantów i architektów Wykonawcy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Super ale czy to w ogóle kiedyś ruszy?
  @australopitek7 Zapraszamy do umieszczenia swojego komentarza na oficjalnym forum Wykonawcy Projektu 4, utworzonym specjalnie na potrzeby tego projektu. Link do forum znajduje się na końcu artykułu, pod zdjęciem nr 5. Tam też więcej materiałów oraz ankieta, która pozwala ocenić poszczególne rozwiązania. Wszystkie oceny, opinie, pomysły zamieszczone w ankiecie i na oficjalnym forum, zostaną zebrane w dokumencie i przeanalizowane przez projektantów i architektów Wykonawcy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Generalnie nie jestem entuzjastą jakiejkolwiek Władzy ale tak patrze na to wszystko co się w Łodzi dzieje i działo w ostatnim czasie i sobie myślę, że nie źle przepiepszyliśmy okres prezydentury Pana w czapeczce.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Osiedla nie są szare i to jest ich plus. Wolę ślaczki. Braki widzę na styku miasto/spółdzielnia, żeby dojście na osiedle nie straszyło. A przede wszystkim za dużo parkingów i samochodów na drogach osiedlowych. I fajnie wygląda centrum miasta, ale na osiedlach woonerfy też by się przydały, żeby uniknąć wypadków, jak ostatnio na Retkinii, gdzie chłopiec się przewrócił prosto pod koła ciężarówki. Osiedla mają być dla ludzi, a nie dla samochodów.
  a czym jeździć maja mieszkańcy i gdzie zostawiać auta?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Fajnie, że się rewitalizuje nasze miasto. Tylko widzę, że wszystko na jedno kopyto tzn. Łunerf, Artystycznie, OFF, a nic praktycznego dla mieszkańców. Wajcha przestawiona na jedną stronę. Powinno być wszystkiego po trochu i pragmatycznego. Ale i tak cieszy.
  @observer32 A co w twoim mniemaniu uchodzi za "praktyczne"? Wegetacja pt. załatanie dziury w asfalcie czy poszerzanie ulic?
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @observer32 Zapraszamy do umieszczenia swojego komentarza na oficjalnym forum Wykonawcy Projektu 4, utworzonym specjalnie na potrzeby tego projektu. Link do forum znajduje się na końcu artykułu, pod zdjęciem nr 5. Tam też więcej materiałów oraz ankieta, która pozwala ocenić poszczególne rozwiązania. Wszystkie oceny, opinie, pomysły zamieszczone w ankiecie i na oficjalnym forum, zostaną zebrane w dokumencie i przeanalizowane przez projektantów i architektów Wykonawcy.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @pralat_na_wrotkach Tak, załatanie dziury w asfalcie i poszerzenie ulicy tam gdzie jest to konieczne to działanie praktyczne. I nie ma nic wspólnego z wegetacją.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @pralat_na_wrotkach W moim mniemaniu praktyczne oznacza: - znalezienie miejsca dla artystycznej przestrzeni, łunerfów, offów etc. - wszelkie usprawnienia życia codziennego dla mieszkańców, którzy mieszkają, pracują w Łodzi np. parkingi, miejsca dla rowerów, sprawna komunikacja Na chwilę obecną drogi na osiedlach są remontowane, ale zwężane. To nie zawsze jest dobre rozwiązanie. Rewitalizuje się przestrzeń miejską według zasady OFF, artystyczna, Łunerf. Czy każdy kwartał rewitalizowany musi to mieć? Jeszcze się zastanawiam nad sensownością kosztownych remontów kamienic. Czy nie taniej by było je zburzyć i odbudować z zachowaniem szczegółów. Oczywiście jest to zdanie bardzo uproszczone i nie mam na myśli znanych zabytków. Może by było taniej i szybciej? Tak jak napisałem. Cieszy to, że po latach stagnacji coś drgnęło.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  @observer32 "Łunerf"? Woonerf to słowo niderlandzkie, czyta się "wonerf".
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Włókiennicza z knajpkami - właściciele melin już płaczą
  @x01 Zapraszamy do umieszczenia swojego komentarza na oficjalnym forum Wykonawcy Projektu 4, utworzonym specjalnie na potrzeby tego projektu. Link do forum znajduje się na końcu artykułu, pod zdjęciem nr 5. Tam też więcej materiałów oraz ankieta, która pozwala ocenić poszczególne rozwiązania. Wszystkie oceny, opinie, pomysły zamieszczone w ankiecie i na oficjalnym forum, zostaną zebrane w dokumencie i przeanalizowane przez projektantów i architektów Wykonawcy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0