Aquapark Fala zbudował nową halę, tuż przy istniejącym kąpielisku. Będzie tam można skorzystać m.in. z 25-metrowego basenu z pięcioma torami.
Trzecim przystankiem Plaży Open 2018, czyli największego cyklu turniejów siatkówki plażowej w Polsce, będzie Manufaktura. Zawodnicy zmierzą się w ramach eliminacji mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.
Damian Paszliński i Konrad Gutowski przeszli badania lekarskie, co oznacza, że podpiszą umowy z Widzewem.
Tramwaj, który najprawdopodobniej już w czwartek wyjedzie na łódzkie tory, zyska nowe oblicze w ramach Festiwalu Urban Forms.
Zapewniamy, że klub nie kwestionuje zasadności dokończenia inwestycji w stadion ŁKS. Jednak warto po raz kolejny zaznaczyć, że dotychczasowe nakłady na budowę całego stadionu Widzewa były zbliżone do nakładów z podobnego okresu na budowę jednej...
Wojewódzki Sąd Administracyjny przyznał rację łódzkim radnym i uchylił decyzję wojewody w sprawie zmiany nazwy pl. Zwycięstwa na pl. Lecha Kaczyńskiego. Ale tabliczek na razie wymienić nie można.
- Biznes w nas uwierzył. Nie wystarczy mieć infrastrukturę. Żeby zrobić imprezę, którą odwiedzi 200 tys. ludzi, trzeba dużo więcej. I my takie doświadczenia powoli zbieramy - mówi Tomasz Szypuła, prezes Ptak Warsaw Expo.
Wokół Atlas Areny powstała Galeria Sław Łódzkiego Sportu, a pierwszą tablicę odsłonił Marcin Gortat, jedyny Polak w NBA
Przez najbliższy rok szkolny dzieci ze specjalnej szkoły podstawowej przy Niciarnianej będą mogły uczyć się w budynku pobliskiego gimnazjum.
Tragicznie zakończył się pożar, do którego doszło w nocy w Andrespolu. Zapalił się budynek wielorodzinny, jedna osoba zginęła.
Marszałek województwa, była europosłanka, przedsiębiorca i radni otworzą listy Koalicji Obywatelskiej do sejmiku województwa łódzkiego
Większość piłkarzy, którzy po awansie odeszli z ŁKS, znalazło już nowych pracodawców. Większość w niższych ligach.
Koncepcja "łódzkiego metra" już gotowa. Tymczasem ŁKA pracuje nad siatką połączeń po zakończeniu budowy. Wynika z niej, że z Widzewa do Manufaktury dojedziemy w 15 minut.
Widzew ma obecnie w kadrze tylko trzech piłkarzy spełniających warunki młodzieżowca. A na boisku musi być dwóch...
W pierwszym kwartale 2018 r. sprzedano w Łodzi o ponad 40 proc. więcej mieszkań niż przed rokiem. Tak dużego skoku nie zanotowało żadne inne duże miasto w Polsce.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.