Kibice Widzewa Łódź i Ruchu Chorzów równo dopingowali obie drużyny. Gospodarze dopiero w ostatnich minutach zapewnili sobie wygraną w meczu przyjaźni.
Piłkarze ŁKS w czasie przerwy w ekstraklasie rozegrali sparing z beniaminkiem I ligi. Podopieczni trenera Piotra Stokowca podtrzymali skuteczność, wygrywając z Polonią Warszawa.
W sobotę bramkarz Zagłębia Lubin Sokratis Dioudis był agresywny wobec Jordiego Sancheza. W środę (15 listopada) został zdyskwalifikowany na sześć meczów. Musi też zapłacić 30 tys. zł kary.
- Mam nadzieje, że jak opadną emocje, to każdy przemyśli swoje zachowanie. Można stracić punkty, ale nie można tracić godności - tak awanturę, do której doszło po meczu w Lubinie, komentuje trener Widzewa Daniel Myśliwiec.
Zawodnicy Widzewa rzutem na taśmę uratowali remis w meczu z Zagłębiem Lubin.
Trener Piotr Stokowiec zapowiadał przełom. I tak się stało. Piłkarze ŁKS przegrywali 0:3, ale ostatecznie zremisowali z Piastem Gliwice.
Widzew Łódź zmierzy się na wyjeździe ze Stalą w Mielcu w meczu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Mecz rozegrany zostanie w grudniu.
Piłkarze Widzewa odnieśli zwycięstwo nad Wisłą Puławy i pewnie awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski.
Krótko trwała przygoda Jana Łabędzkiego, pomocnika ŁKS-u, na zgrupowaniu kadry Polski przed mistrzostwami świata U-17.
Piotrowi Stokowcowi w roli trenera ŁKS idzie jak po grudzie, ale w meczu ze Śląskiem Wrocław łodzianom zabrakło dosłownie sekundy, aby zdobyć pierwszy punkt na wyjeździe w sezonie.
Fatalna skuteczność piłkarzy Widzewa była główną przyczyną porażki z Wartą Poznań.
Piłkarze ŁKS-u mogą już skupić się wyłącznie na ekstraklasie. Przegrali z Rakowem Częstochowa i odpadli z rozgrywek Pucharu Polski.
Nie godzę się na takie przegrywanie. Wierzę, że był to przypadek przy pracy - mówi Piotr Stokowiec, trener ŁKS-u, po dwóch porażkach, w których jego zespół stracił aż osiem goli.
Widzew stoczył wyrównany mecz z mistrzem kraju na wyjeździe. Co prawda łódzkim piłkarzom nie udało się pokonać Rakowa Częstochowa, ale zdobyli punkt.
Miało być święto futbolu i piękny debiut trenera Piotra Stokowca na stadionie Króla. Zamiast tego Górnik Zabrze zniechęcił kibiców ŁKS na dłużej do przychodzenia na mecze.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.