Więcej
  Komentarze
  HISTORYCZNA CHWILA. TO KONIEC PISU i schyłek okupacji Polski przez Kościół. Rewolucja. Coś wspaniałego, tłumy myślących młodych ludzi, rodziny z dziećmi. Ludzie trąbiący z samochodów, krzyczący z okien domów. Przypomnienie że o wolnośc w tym kraju trzeba walczyć. Aż wstyd że muszą to robić młode dziewczynki ryzykując swoje zdrowie i życie w czasie pandemii. Podczas gdy pseudopatrioci a raczej faszyści bez mózgu i wykształcenia stoją pod kośćiołem trzymając różaniec i swoje średniowieczne przekonania. WSTYD. Płaskoziemcy i antyszczepionkowcy. HIPOKRYCI. Tu jest POLSKA 2020. MÓWIMY FASZYZMOWI I GŁUPOCIE STANOWCZE NIE.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Muminki omówił tej Pano azylu
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Jak na 650 tysięczne miasto to jednak mało ludzi. Jakby nie zawężać kadru.

  Mam nadzieje, że PiS się nie wycofa. Jedyna wierna swoim zasadom partia polityczna w Polsce.

  Jesień jest ciepła, zima pewnie będzie podobna więc no cóż jeszcze nasłuchamy się tego nie rynsztokowego języka pstrokatej gawiedzi, która nie do końca wie przeciwko czemu protestuje.
  @WpiszWInstagramHaloWarszawa
  Wpis godny retoryki partii nierządu. Nie wiedzą przeciwko czemu protestują? A może kobiety są głupie i same nie mogą o sobie decydować?
  "Jedyna wierna swoim zasadom partia polityczna w Polsce. " No, proszę. A ja pamiętam jak matka niedoszłego księdza wykrzykiwała,że "my słuchamy suwerena"!.
  I co?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Tylko wulgaryzmy gimbazy
  @maw2019
  A czego oczekujesz, prozy poetyckiej...Jak kogoś szlag trafia...
  już oceniałe(a)ś
  14
  2
  @maw2019
  Spie...j. Ja mam 36 lat.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1