Więcej
  Komentarze
  "Naziści chcieli (...) także wybudować dwa stadiony sportowe." --- Kyrie eleison! Przecież jak to dojrzy jakieś "mechanicznie uczciwe sokole oko" to zaraz Hance nazizm "przybiją"... ;)
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  To już na serio nie ma o czym pisać? Odgrzewacie kotlety z 2016r ??
  Niech jakiś smartfoniarz mediaworker pojedzie na Śląską i porobi kilka zdjęć w jakim stanie jest jezdnia, może niech pojedzie rowerem na Szczecińską - to będzie wyprawa i niech opisze drogę "po drodze" i samą drogę docelową...
  Napiszcie że udało się, coś wyrosło na Błoniach obok botanika, trawa, miejsce schronienia dla ptaków i ssaków i że właśnie golą "na zapałkę. Napiszcie że w tym samym miejscu które miało być niezabudowane właśnie budują cztery wielkie budynki...
  @(?'?-'?)?
  Szczecińską na rowerze? Chcesz mieć człowieka na sumieniu? Przecie tam się nie da inaczej jechać niż środkiem, dobrze jeśli swojego pasa. A to obraża prawie każdego kierowcę pędzącego tam na kolację.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @heterogeniczny_monolit
  Jak jakiś smartfonowy dziennikarz chce zrobić coś dobrego to niech coś zrobi. Kuźwa odgrzewanie kotletów sprzed kilku ładnych lat?
  żal.pl
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Hotel, czy budowle typu "transatlantyk" to byłyby pewnie... może ikony Łodzi. Oczywiście wszystko w marę rozsądku. Dziś przejeżdżałem przez spore miasto polskie i... 600 drzew (prace trwają) przy jego nasadzeniach to my jesteśmy pustynią totalną Jednak takie wykonanie prac zielonych w naszym mieście jest w każdej dzielnicy możliwe, i wręcz konieczne. Przy trasach przelotowych, ulicach, rondach, skrzyżowaniach, placach, krańcówkach, itp. Nasadzać gdzie tylko możliwe, bo to będzie też przyszłością, wygodą, uprzyjemnieniem, komfortem, uzależnieniem od miejsca przebywania/zamieszkania. Tylko błagam nie nasadzać dla sztuka (kikuty) dla sztuki. Super naprawdę są drzewka np. przy mało ciekawym pl.Zwycięstwa 8-14, czy al.Wyszyńskiego -Retkinia. Obym coś pominął z nowości. :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  A wymieńmy te które powstały: Za czasów trio Hanna Jerzy i Włodzimierz: - Fontanna waginalna na Placu Dąbrowskiego - Ogólnie przebudowa Placu Dąbrowskiego - ŁTR hehe regionalny z Łodzi do Łodzi - itd itp Za czasów solo Hanny: - W/Z która nie zmieniła czasu przejazdu (Retkinia - Widzew) nawet o kilka sekund - Sralnia Jednorożców która nie chroni przed słońcem, deszczem, wiatrem, zimnem i ma podgrzewany dach... - Fabryczna - megalomański gmach na ruch pasażerski 2 x większy niż Warszawa Centralna - Granitowa Piotrkowska z kostką która już dzisiaj jest tak brudna że ręce opadają, a co będzie za kilka lat... - itd itp...
  @lepetitprince Zostań kolejnym prezydentem.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @lepetitprince Twierdzenie, że wiata na DTC nie chroni przed deszczem udowadnia, że jesteś niczym więcej, niż śmierdzącym trollem, który siedzi w domu i komentuje wszystko nie mając bladego pojęcia o czym mówi, żałosne.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @lepetitprince Jeżdżę WZ-tką z Retkini przez Widzew do Adrespola i spowrotem conajmniej 12 dni w m-cu. Czas przejazdu spadł mi z godziny do 35 minut.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @lepetitprince No i widzisz lepetit, chciałeś mądrze, a wyszło jak zwykle... Dlaczego mnie to nie dziwi?...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  to może jeszcze przypomnijmy, że najbardziej od czapy pomysł transatlantyku między Kościuszki i Piotrkowską był autorstwa pana Janiaka... szkoda Domu Kultury - byłby piękny przykład socrealizmu w architekturze, o ile oczywiście nie przerobiliby go na Biedronkę (jak widzę, miał stać na czwartej pierzei Starego Rynku)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  do tego:
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Na głównej artykuł ma tytuł "Łódź, która nie ma" rzeczywiście, miasto biedoty.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  do tego: - węzłowy air port - no i metro
  już oceniałe(a)ś
  0
  3